SEO
Допомогти


TATIONIL 600mg/4ml Glutatione (Татіоніл 600мг/4мл) Глутатіон Татіоніл

TATIONIL 600mg/4ml Glutatione (Татіоніл 600мг/4мл) Глутатіон Татіоніл
Код товару: 130
Наявність: В наявності
Виробник: TEOFARMA
Ціна:2000 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
БУДЬТЕ УВАЖНІ! НЕ КУПУЙТЕ НА НЕПЕРЕВІРЕНИХ САЙТАХ ЗА ЗАНИЖЕНИМИ ЦІНАМИ! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я!
TATIONIL 600МГ\4МЛ (10 АМПУЛ) ОРІГІНАЛ! (ІТАЛІЯ)

Аналог: TAD 600 (Glutatione)
Лікарська форма:
Ліофілізований порошок для приготування розчину для внутрішньовенного введення 600 мг у комплекті з розчинником – вода для ін'єкцій 4 мл

Склад:
Один флакон з порошком містить активну речовину-глутатіону відновленого натрієва сіль 0,646 г,

Опис:
Кристалічний, гігроскопічний порошок від білого до жовтого кольору
Відновлений розчин - прозора безбарвна або світло-жовтого кольору рідина
Фармакотерапевтична група:
Антидоти
Код: АТХ V03AB32

Фармакокінетика:
Після внутрішньовенної інфузії 2 г/м² глутатіону, плазмова концентрація загального глутатіону збільшилася з 17,5 до 13,4 моль/л до 823  326  моль/л. Об'єм розподілу екзогенного глутатіону 176  107 мл/кг. Період напіввиведення 14,1  9,2 хвилини. Концентрація цистеїну в плазмі збільшилася з 8,9 3,5 моль/л до 114 45 моль після інфузії. Незважаючи на збільшення цистеїну, загальна концентрація в плазмі крові загального цистеїну, цистину та змішаних дисульфідів зменшилася, що свідчить про збільшення транспортних властивостей цистеїну всередині клітин.
Сечова екскреція глутатіону та цистеїну збільшувалася на 300% та 10% відповідно за 90 хвилин після ін'єкції.

Фармакодинаміка:
Глутатіон - фізіологічний трипептид з глютамінової кислоти, цистеїну та гліцину, який бере участь у ряді біологічних процесів і надає важливу роль у детоксикації, захищаючи клітини від шкідливого впливу ксенобіотиків, вільних радикалів та випромінювань. Доклінічні та клінічні дослідження показали захисну роль глутатіону в ряді ситуацій, що спричиняють патологічні ушкодження клітин (отруєння такими речовинами, як етиловий спирт, парацетамол, саліцилати, фенобарбітал, трициклічні антидепресанти, фосфорорганічні інсектициди тощо).
Також відмічено, що глутатіон впливає на активність багатьох хіміотерапевтичних препаратів, зменшуючи в тканинах рівень ендогенного глутатіону та в результаті знижується окислювальний стрес, зумовлений пухлинним процесом.

Застосування таких препаратів, як цисплатин та його похідні для профілактики нейротоксичності індукованих хіміотерапевтичних препаратів, було спричинене тим, що платина акумулюється в периферичній нервовій системі, особливо в гангліях задніх нервових корінців. Тому використовують такі речовини, як глутатіон, здатний запобігти початковому накопиченню платини в гангліях задніх нервових корінців.
Клінічні дослідження підтвердили, що інфузія глутатіону, до введення протипухлинного засобу у хворих з карциномою яєчника, карциномою шлунка та колоректальним раком, надає ефективний захист від ниркової недостатності та нейротоксичності, викликаних застосуванням цисплатину та оксаліплатину, що дозволяє, якщо необхідно, до необхідності. протипухлинного засобу.

Показання до застосування:
Глутатіон виконує кілька біохімічних функцій клітинному рівні.
Сульфідрілієва група цистеїнової складової глутатіону має високо нуклеофілічну дію і тому є основною метою електрофілічної реакції, в яку вступають деякі хімікати та їх активні метаболіки. Результатом цієї реакції є захист основних нуклеофілій, які, в іншому випадку, могли б призвести до пошкодження клітин.
Вступаючи в реакцію з різними органічними оксидованими метаболіками, глутатіон виробляє менш токсичні сполуки, які надалі можуть бути легко метаболізовані та виведені з організму у вигляді меркаптурієвих кислот.
Рівень глутатіону в клітинах може бути знижений внаслідок неправильного харчування, внаслідок перенесених захворювань, прийняття ліків та наркотичних засобів.

В організмі тварин та людини глутатіон виконує захисну функцію. Він знижує токсичну дію таких речовин як саліцилова кислота, органо-фосфорні інсектиди, антинеопластика, етиловий спирт та пеніцилінова кислота.

Показання до застосування:
Застосовується як основний засіб у «Міланському коктейлі», що доповнює дію езофосфінів. Застосовується внутрішньовенно відповідно до спеціальної схеми.
Глутатіон показаний як засіб для інтоксикації наступних речовин: етиловий спирт, органо-фосфорні агенти, ацетамінофен, спеціальні хіміотерапевтичні агенти, цитотоксичні та протитуберкульозні препарати, психотропні, нейролептичні засоби, антидепресанти.
Глутатіон також ефективний при профілактиці або лікуванні уражень, спричинених радіоактивним опроміненням.
Застосовуємо у гепатопатії.

Рекомендації щодо застосування:
При середніх формах: 1-2 ампули TATIONIL 600 повільно вводити щодня внутрішньовенно або внутрішньом'язово або додавати як інфузійний розчин за рецептом лікаря.
При більш складних формах: 2-4 ампули TATIONIL 600 повільно вводити щодня внутрішньовенно або внутрішньом'язово або додавати як інфузійного розчину за рецептом лікаря.

Спосіб застосування та дози:
Добова доза Tationil(татіоніл) зазвичай рекомендована для пацієнтів, які отримують хіміотерапію цисплатином та спорідненими сполуками становить 1,5 г/м² (що відповідає 2,5 г) шляхом повільної внутрішньовенної інфузії.
Доза, однак, залежить від віку, ваги та клінічного стану хворого, а також від дози та графіка введення хіміотерапевтичних засобів.
У разі одночасного застосування глутатіону та хіміотерапевтичного засобу внутрішньовенна інфузія Tationil повинна бути виконана за 15-30 хвилин до початку хіміотерапії.
У разі тривалого лікування можливе зниження дози препарату (600 мг або 300 мг), який може вводитися внутрішньом'язово або повільно внутрішньовенно.

Протипоказання:
- Підвищена чутливість до активного компоненту
Лікарські взаємодії:
Немає повідомлень про фармакологічні взаємодії з глутатіоном, які були зареєстровані у літературі.
У дозах, що рекомендуються, Tationil не втручається в терапевтичну активність хіміотерапевтичних препаратів.

Особливі вказівки:
У разі несприятливих реакцій при внутрішньовенному введенні застосування препарату слід негайно припинити.
Попередження: у препарату, призначеного для парентерального застосування, слід провести візуальний огляд перед застосуванням для того, щоб по можливості визначити наявність частинок або відхилення в кольорі препарату. Не використовувати у разі наявності каламутності та опадів.
Застосування у дітей
Дані щодо безпеки та ефективності лікарського засобу у дітей та підлітків до 18 років відсутні

Вагітність та період лактації:
Наявні дані свідчать про те, що глутатіон, будучи фізіологічною речовиною, присутній у клітинах, не викликає небажаних ефектів у жінок під час вагітності або годування груддю.
Доклінічні дослідження не вказують на прямий чи непрямий шкідливий вплив щодо вагітності, ембріонального/внутрішньоутробного розвитку, пологів та післяпологового розвитку.

Передозування
Симптоми: не зареєстровано жодного випадку передозування.
Лікування: за необхідності проводиться симптоматичне лікування.
Форма випуску та упаковка
По 0.646 г препарату поміщають у прозорий скляний флакон, закупорений гумовою пробкою і запечатаний алюмінієвим ковпачком.
По 4 мл розчинника розливають у прозорі скляні флакони, закупорені пробкою гумовою та запечатані алюмінієвими ковпачками.
По 10 флаконів із препаратом разом із 10 флаконами розчинника та інструкцією з медичного застосування державною та російською мовами поміщають у пачку з картону.

Умови зберігання:
Зберігати при температурі не вище 25 °C.
Зберігати у недоступному для дітей місці!
Термін зберігання
5 років
Не використовувати після закінчення терміну придатності.
Умови відпустки з аптек
За рецептом
Виробник TEOFARMA. Italy
Країна-виробник
Італія
Температурний режим
20-25 ℃
Дозування
600мг/4мл
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
TATIONIL 600mg/4ml Glutatione (Татіоніл 600мг/4мл) Глутатіон Татіоніл