SEO
Допомогти


TAD 600 (Glutathione) ТАД 600, ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ

TAD 600 (Glutathione) ТАД 600, ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ
Код товару: 101
Наявність: В наявності
Виробник: Biomedica Foscama group S.P.A
20 або більше 1850 ₴
Ціна:1950 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Категории: IV Therapy,
TAD 600 (Glutathione) №10 ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ

Будьте уважні! Не купуйте на неперевірених сайтах за заниженими цінами! Остерігайтесь підробок! Бережіть своє здоров'я!

ТАД 600 Глутатіон 600 мг/4мл №10 в ампулах купити в Києві - оригінал! (Італія)

Рекомендується капати  з Вітаміном С (Внутрішньовенно)


Глутатіон TAD 600 являє собою лінійний трипептид із сульфгідрильною групою, до складу якого входять L-глутамін, L-цистеїн та гліцин. Він відіграє важливу функцію захисту клітин організму, будучи сильним антиоксидантом.

Тад 600 аналоги: Tationil 600 mg 4 ml
Глутатіон – це найпотужніший натуральний антиоксидант в організмі. Він збільшує загальний омолоджуючий ефект, зменшує «пiгментнi плями» та зменшує пори на шкірі. Застосовується у післяопераційнiй реабілітації тому він покращує загоєння ран, сприяє мобілізації жиру та відновлює організм після курсу прийому антибіотиків.
Глутатіон TAD 600 застосовується при лікуванні захворювань печінки (гепатит, фіброз, цироз), а також з метою захисту внутрішніх органів від агресивної дії протипухлинних та антибактеріальних засобів. Додатковий глутатіон показаний: при зловживанні алкогольними напоями; при курінні; у професійному спорті; при надмірній вазі (у комплексній програмі); при порушеннях роботи чоловічої статевої системи; при синдромі вродженого або набутого імунодефіциту;

Також, кількість глутатіону в організмі зменшується з віком. Десь з 20-річного віку, кожен наступний рік у нашому організмі виробляється на 1% менше глутатіону. При цьому люди регулярно підривають свою імунну систему курінням, алкоголем та проживанням у забруднених та задимлених районах.
Препарат у капсулах практично не засвоюється нашим організмом, він сприймається як проста їжа і переробляється на складові. Єдиним ефективним способом доставляти глутатіон ТАД 600 у пункт призначення – це внутрішньовенне введення.
Механізм дії речовини полягає його у здатності утворювати зв'язки з речовинами, що надають патологічний вплив на здоров'я людини, сприяти їхньому подальшому виведенню з організму.
Як роблять ін'єкції?
Єдиного стандартного дозування як такої немає. Ампули глутатіону TAD 600 призначаються кожному пацієнту індивідуально. Як правило, терапія з використанням уколів або крапельниць Глутатіону триває до 1 місяця.
Дозування: від 1200мг до 5000мг на добу для ефективного омолоджуючого курсу.
Ви можете отримати замовлений препарат у будь-яке місто України.


Країна-виробник
Італія
Виробник
Biomedica Foscama
Температурний режим
20-25 ℃
Дозування
600мг/4мл
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
TAD 600 (Glutathione) ТАД 600, ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ TAD 600 (Glutathione) ТАД 600, ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ TAD 600 (Glutathione) ТАД 600, ГЛУТАТІОН ТАД 600МГ/4МЛ №10 В АМПУЛАХ