SEO
Допомогти


GLOW Крапельниця з глутатіоном для здоров'я шкіри, нігтів та волосся

GLOW Крапельниця з глутатіоном для здоров'я шкіри, нігтів та волосся
Немає відгуків
Код товару: 0007
Наявність: В наявності
Виробник: TIVA Pharmaceuticals
Ціна:650 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).

GLOW — це наша внутрішньовенна крапельниця з глутатіоном і ваш вибір для сяючої шкіри. Включіть Glow у свій щомісячний догляд за красою, щоб досягти того, що багато хто називає «Сяйво глутатіону».

 Глутатіон, «головний антиоксидант» організму, живить вашу природну систему детоксикації, видаляючи хімічні речовини, важкі метали та токсини. Він також є протизапальний і відомий як антиоксидант краси завдяки своїй здатності розкривати сяючу шкіру та покращувати загальний колір обличчя.

 ПОТЕНЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ: очищає та детоксикує печінку, відкриває сяючу шкіру та покращує загальний колір обличчя, чудово підходить для підвищення імунітету.

Склад крапельниці:

  • ГЛУТАТІОН 600 мг
  • Вітамін С 1000 мг
  • Фіз-розчин 200 мл

Iv kit набір для крапельниці:

  • Система для в/в інфузії
  • Шприц 5 мл (2шт)
  • Катетер
  • Пластир 2 шт
  • Спиртова серветка 2 шт
  • Стерильні рукавички
  • Медична одноразова серветка

Переваги глутатіону для шкіри.

 Відкриття того, що глутатіон має антимеланогенні властивості, призвело до його масової реклами як засобу для освітлення шкіри.

 Він широко використовується для цього показання в деяких етнічних групах, будучи агресивно популярним у деяких азіатських країнах, таких як Філіппіни та навіть Індія.

Роль глутатіону як засобу для освітлення шкіри була випадковим відкриттям, коли освітлення шкіри було помічено як побічний ефект великих доз глутатіону.

Уповільніть наслідки старіння та насолоджуйтеся молодою шкірою за допомогою Glow.

.Незважаючи на те, що неможливо зупинити процес старіння, наша детоксикаційна внутрішньовенна терапія може допомогти вам відчути себе омолодженими та сповільнити метаболічні зміни, які впливають на зовнішній вигляд вашої шкіри.

 Містячи високу дозу головного антиоксиданту глутатіону, а також вітаміну С, glow допомагає детоксикувати ваше тіло від пошкоджень, спричинених вільними радикалами. Ця терапія також очищає життєво важливі органи, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, волосся та нігтів.

Glow  - це безхірургічна терапія краси, яка дає реальні результати. Основний антиоксидант глутатіон очищає організм від токсинів і сприяє відновленню клітин, щоб ви відчували себе оздоровленими та бадьорими.

Призначення
Для здоров\'я волосся, шкіри та нігтів
Тип
Витамины
Виробник
TIVA Pharmaceuticals
Країна виробництва
Італія
GLOW Крапельниця з глутатіоном для здоров'я шкіри, нігтів та волосся GLOW Крапельниця з глутатіоном для здоров'я шкіри, нігтів та волосся