SEO
Допомогти


Лаєннєк Laennec inj 50 ампул по 2 мл Японія

Лаєннєк Laennec inj 50 ампул по 2 мл Японія
Немає відгуків
Код товару: 123
Наявність: В наявності
Ціна:29200 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Категории: IV Therapy,

"Цілу упаковку (50 ампул) ми відправляємо новою поштою за передоплатою в 50%"

Купити Laennec (Лаєнек) в Україні

«Лаєнек» (Laennec) – це унікальний імуномодулюючий засіб, розроблений японськими фахівцями на основі високоочищеного гідролізату плаценти людини. Препарат також виконує функції ефективного гепатопротектора, крім того, його застосування дозволяє комплексно омолодити і відновити організм на клітинному рівні. «Лаєнек» впливає на людину як справжній «еліксир життя», він нормалізує фізіологічні механізми та функції організму, має властивості антиоксидантного захисту та відновлює обмінні процеси в тканинах, зміцнює загальний імунітет, ефективно оздоровлює організм природним чином. Препарати на основі високоочищеного плаценти гідролізату дозволяють омолодити шкіру, уповільнити процеси старіння.

Також вони беруть участь у профілактиці багатьох різних порушень в організмі. Плацентарний препарат «Лаєнек» був створений вченим Хіед Кентаро в 1953 році, коли він знаходився в пошуках ліків для лікування печінки (гепатопротектора) у постраждалих від ядерної катастрофи в Хіросімі та Нагасакі. Під час досліджень препарату було виявлено, що його спектр дії суттєво ширший, ніж передбачалося, так «Лаєнек» почали застосовувати в рамках комплексного відновлення організму. Виробництво цього препарату контролюється японською владою, у цій країні плацентарна терапія входить до програми національного медстрахування.

«Лаєнек» вже багато років успішно застосовується американськими, канадськими, південнокорейськими та європейськими громадянами. «Лаєнек» використовується вже більше десятиліття. Після передреєстраційних випробувань у кількох наукових інститутах у 2003 р. засіб було зареєстровано як гепатопротектор, а у 2009 р. – і як імуномодулятор для терапії та профілактики різних недуг. Ін'єкції «Лаєнек» у косметологічній галузі використовуються у вигляді мікроін'єкцій у біологічно активні точки, що дозволяє омолодити шкіру обличчя та тіла, а також для лікування волосся та шкіри голови.


Властивості препарату:
Препарати «Лаєннек» надають комплексний терапевтичний вплив:
 • виступаючи як гепатопротектор, зміцнюють людську імунну систему;
 • відновлюють печінку та сприяють загальній детоксикації організму;
 • поступово покращують роботу всіх систем органів;
 • завдяки нормалізації внутрішніх процесів виступають як профілактичний засіб від інфарктів та інсультів;
 • сприяють покращенню кровообігу в мозку;
 • знімають загальну напругу, допомагають боротися зі стресом та покращують сон;
 • покращують стан шкіри;
 • підвищує сексуальну активність.
Виробництво препарату:
Створення препарату є непростим процесом. Донорами гідролізату плаценти можуть бути лише японки з громадянством, які виносили здорову дитину без відхилень і з власної волі погодилися дати біоматеріал. Кожен донор обов'язково підписує спеціальний контракт із фармакологічною компанією, де зазначаються умови щодо харчування та стану здоров'я жінки, а також забороняється залишати територію Японії під час виношування дитини.

Показання:
Основні показання до застосування цього засобу – гепатопротекція (відновлення та протекція функцій печінки) та імуномодуляція, унікальна дія препарату обумовлена ​​його відновлюючим ефектом на весь організм. Препарат застосовується для того, щоб:
оздоровити організм, усунути синдром хронічної втоми та підвищити загальний тонус;
покращити якість шкіри (підвищення тургору, еластичності та рівня зволоженості, активізація синтезу колагену та еластину, стимуляція клітинного росту, що відповідає за пружність та молодість шкірного покриву);
скоротити реабілітаційний період після хірургічних операцій, зокрема після пластики.

Також препарат використовується:
 • при лікуванні різних форм облисіння (алопеції), у тому числі при осередковій алопеції та офіазі Цельсу;
 • як допоміжний засіб для лікування таких недуг як псоріаз, вугрова хвороба, дерматит, герпес і так далі;
 • для регуляції рівня холестерину та прискорення метаболізму, а це допомагає нормалізувати показники ваги;
 • як детокс-засоби при інтоксикації алкоголем та наркотичними речовинами;
 • при проблемах із потенцією у чоловічої частини населення;
 • як допоміжний засіб при декомпенсованому цукровому діабеті;
 • як елемент терапії під час вирішення проблеми анемії.
Склад:
Одна ампула препарату «Лаєнек» містить у своєму складі 112 мг гідролізату людської плаценти, а також:
цитокіни;
пептиди;
11 факторів клітинного зростання;
18 амінокислот (у тому числі незамінні);
близько сотні захисних ферментів;
понад 40 найважливіших для нормальної життєдіяльності мінералів;
вітаміни В1, В2, В6, В12, С, Д, Е;
гіалуронова кислота та велика кількість інших корисних елементів.

Спосіб застосування:
Розчин для внутрішньовенного та внутрішньом'язового введення застосовується:
 • внутрішньовенно методом краплинного введення;
 • внутрішньом'язові ін'єкції;
 • метод мікроін'єкцій за біологічно активними точками;
 • нерідко практикується комбінація методів.
При хронічному рецидивному герпесі та атопічному дерматиті препарат в водять внутрішньовенно крапельно: 10 мл (560 мг гідролізату плаценти) препарату (5 ампул) розчиняють у 250-500 мл 5% розчину декстрози або фізіологічного розчину і вводять через ліктьову вену протягом 1.5-2 год. Ін'єкції проводять 3 рази на тиждень з інтервалом у 2 дні. Курс лікування – 10 ін'єкцій. Повторювати регулярно. При хронічних захворюваннях печінки (стеатогепатитах /алкогольної, метаболічної та змішаної етіології/)препарат вводять внутрішньом'язово по 2 мл/добу (112 мг гідролізату плаценти). Залежно від тяжкості захворювання частота ін'єкцій може бути збільшена до 2-3 разів (6 мл) на добу. Препарат можна вводити внутрішньовенно крапельно: 10 мл (560 мг гідролізату плаценти) препарату (5 ампул) розчиняють у 250-500 мл 5% розчину декстрози або фізіологічного розчину і вводять через ліктьову вену протягом 1.5-2 ч. Ін'єкції проводять. Курс лікування – 2-3 тижні. Повторювати регулярно. При екстрених ситуаціях (гостра печінкова недостатність, цероз, гепатит, ковід, трансплантація органів) 5 ампул лаєнека + 5 ампул татіону в системі, курс 10 днів, при необхідності повтор 2 місяці.

Взаємодія:
Препарат чудово поєднується із різними лікарськими препаратами. Закріплює та стабілізує результати, отримані пацієнтами після проведення хірургічної пластики, а також контурної корекції із застосуванням гіалуронових філерів. Також Лаєнєк ефективний у парі з Татіоном. ВАЖЛИВО! Перед застосуванням звернеться до свого лікаря за консультацією.

Досвід застосування препарату при лікуванні вірусних хвороб:
Після застосування спостерігалося суттєве зниження рівня феритину (на -386 мкг/л у чоловічої статі, на -80 мкг/л у жіночої; p=0,039), збільшувалася кров'яна оксигенація до діапазону норми (р=0,0029), зменшувалася площа ушкодження легень за комп'ютерною діаграмою (у середньому -10%; р=0,0027), підвищувався відносний вміст лімфоцитів (+8%; р=0,04). Нормалізувалися маркери цитолізу (АСТ, АЛТ), а також рівень креатиніну. Приходив у норму систолічний артеріальний тиск (p<0,05). Після застосування цього засобу пацієнти виписувалися з негативним тестом на вірус SARS-CoV-2 на 3-15 день. Комбінаторне включення «Лаєнек» до комплексної терапії пацієнтів з тяжким перебігом коронавірусної інфекції КОВІД-19 може значно покращити їх стан. Насамперед «Лаєнек» потрібно використовувати пацієнтам, у яких вже є хвороби печінки, цукровий діабет другого типу, ішемічна хвороба серця, у тому числі на тлі підвищених рівнів феритину.

Країна-виробник
Японія
Виробник
Japan Bio Products Co.Ltd (JBP Co)
Температурний режим
20-25 ℃
Дозування
2мл/112мг - 50шт
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
Лаєннєк Laennec inj 50 ампул по 2 мл Японія Лаєннєк Laennec inj 50 ампул по 2 мл Японія Лаєннєк Laennec inj 50 ампул по 2 мл Японія