SEO
Допомогти


FERLIXIT: Професійний захист через залізо в ін'єкціях

FERLIXIT: Професійний захист через залізо в ін'єкціях
Немає відгуків
Код товару: 242
Наявність: В наявності
Виробник: Sanofi
Ціна:874 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Склад: 1 флакон містить 5 мл: 177.5 мг натрію глюконат заліза комплекс. (Рівно 62,5 мг тривалентного заліза)
Допоміжні речовини: Сахароза, бензиловий спирт, вода.

Розчин для орального та внутрішньовенного застосування.
Залізо входить у структуру низки важливих білків. Насамперед – гемоглобіну, який завдяки залізу здійснює перенесення кисню з легенів у всі тканини, органи та клітини. Віддавши кисень, гемоглобін виводить із організму вуглекислий газ. Таким чином, червоні кров'яні тільця, що містять молекули гемоглобіну, «поставляють» клітинам кисень, а «забирають» – вуглекислоту.

Залізо не тільки забезпечує органи та клітини киснем, але одночасно захищає їх від шкідливої ​​дії високотоксичних перекисних сполук, що утворюються в окислювальних процесах, - насамперед перекису водню, що продукується, зокрема, клітинами білої крові – лейкоцитами.
Гіперчутливість, анемії не пов'язані з дефіцитом Fe, гіперхроматоз, вагітність (I триместр). Застосовувати з обережністю при печінковій недостатності, гострих інфекційних захворюваннях, бронхіальній астмі, екземі, полівалентній алергії.

Побічні дії при внутрішньовенному введенні:
  • Менше 1%: минущі смакові порушення (особливо, "металевий" присмак у роті), біль голови, нудота, блювання, симптоми, що супроводжують виражене зниження артеріального тиску. Рідко: підвищення температури тіла, парестезії, біль у животі, міалгія, висипання, набряки кінцівок, реакції у місці введення. Вкрай рідко: порушення свідомості, ангіоневротичний набряк; анафілактоїдні та алергічні реакції.
Передозування при внутрішньовенному застосуванні:
  • Симптоми: зниження артеріального тиску (ознаки колапсу проявляються протягом 30 хв), симптоми гемосидерозу. Лікування: симптоматичне, при необхідності – ЛЗ, що зв'язують Fe (хелати) – дефероксамін внутрішньовенно повільно, дітям – 15 мг/год, дорослим – 5 мг/кг/год (до 80 мг/кг/добу); при легкому отруєнні в/м, дітям – по 1 г кожні 4-6 год, дорослим – по 50 мг/кг (до 4 г/добу).
Дозування та спосіб застосування:
  • Препарат не призначений для внутрішньом'язового застосування!
  • Оральне використання: дорослим по 2 ампули на день, діти - 1 ампула на день.
  • За рекомендацією лікаря дозу можна збільшити.
  • Рекомендується вживати під час їжі, попередньо розчинивши в невеликій кількості вуглеводного напою.
Внутрішньовенне застосування:
В/в, внутрішньовенно крапельно та шляхом введення у венозну ділянку діалізної системи. Не призначений для внутрішньом'язового введення. Неприпустимим є введення повної терапевтичної дози препарату одномоментно. Перед розкриттям ампули необхідно оглянути наявність осаду і ушкодження, можна використовувати лише прозорий коричневий розчин. Препарат, розведений 0.9% розчином NaCl, повинен бути використаний протягом 12 годин при зберіганні при температурі від 4 до 25°С при денному світлі. Перед початком лікування необхідно ввести тест-дозу тим же способом, який передбачається використовувати при лікуванні: (1-2.5 мл = 20-50 мг Fe) дорослим та дітям з масою тіла більше 14 кг, та половину денної дози (1.5 мг Fe/кг ) дітям, які мають масу тіла менше 14 кг. Якщо протягом не менше 15 хв спостереження не розвинулося якихось небажаних явищ, можна вводити частину лікувальної дози, що залишилася. Крапельне введення: краще вводити за допомогою краплинної інфузії для того, щоб зменшити ризик вираженого зниження артеріального тиску та небезпеку потрапляння розчину в навколовенозний простір. Безпосередньо перед інфузією препарат потрібно розвести 0.9% розчином NaCl у співвідношенні 1:20 (наприклад, 1 мл - 20 мг Fe у 20 мл 0.9% розчину NaCl). Отриманий розчин вводиться з наступною швидкістю: 100 мл - не менше ніж протягом 15 хв; 200 мл – протягом 30 хв; 300 мл – протягом 1.5 год; 400 мл – протягом 2.5 год; 500 мл - протягом 3.5 год. Струменеве введення: також можливе введення у вигляді нерозведеного розчину повільно внутрішньовенно, зі швидкістю не більше 1 мл/хв (20 мг Fe/хв). Максимальний обсяг препарату не повинен перевищувати 10мл. Після введення пацієнту на деякий час рекомендується зафіксувати руку у витягнутому положенні. Введення в діалізну систему: можливе введення безпосередньо у венозну ділянку діалізної системи, суворо дотримуючись правил, описаних для внутрішньовенної ін'єкції.

Рекомендований розрахунок дози:
доза розраховується індивідуально відповідно до загального дефіциту Fe в організмі за формулою: Загальний дефіцит Fe (мг) = маса тіла (кг) х (нормальний Hb - Hb хворого (г/л) х 0.24 + депоноване Fe (мг) Для хворих з масою тіла менше 35 кг і нормальним показником Hb = 130 г/л кількість депонованого Fe = 15 мг/кг маси тіла Для хворих з масою тіла більше 35 кг і нормальним показником Hb = 150 г/л кількість депонованого Fe = 500 мг Коефіцієнт 0.0034 х 0.07 х 1000 (концентрація Fe в Hb - 0.34%; об'єм крові - 7% від маси тіла; коефіцієнт 1000 - переведення г в мг).
Необхідно бути обережними при внутрішньовенному введенні препарату: не допускати пошкодження голкою стінки судини та проникнення препарату в паравенозний простір. У разі виникнення цього ускладнення рекомендується: якщо голка ще знаходиться в посудині, ввести невелику кількість 0.9% розчину NaCl. Щоб прискорити виведення Fe, можна змащувати місце ін'єкції гелем чи маззю, що містить мукополісахариди (гепарин). Мазь потрібно накладати легкими рухами, уникаючи масування ураженої ділянки для того, щоб попередити подальше поширення Fe-вмісного препарату. Неприпустиме введення препарату за наявності осаду.

Взаємодія:
У разі необхідності можливе призначення одночасно з пероральними Fe-вмісними препаратами, але не раніше ніж через 5 днів після останньої ін'єкції. Фармацевтично сумісний лише з 0.9% розчином NaCl.
Рекомендовано у спорті при підвищених фізичних навантаженнях в умовах перебування в середньогір'ї, у період реабілітації після перенесених травм, операцій та ін.

Не призначено для призначення лікування без участі лікаря!
Країна-виробник
Італія
Виробник
Sanofi
Температурний режим
20-25 ℃
Дозування
5 ампул / 5 мл
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
FERLIXIT: Професійний захист через залізо в ін'єкціях