SEO
Допомогти


Договір публічної оферти

Дана оферта є офіційною пропозицією продавця – фізичної особи – підприємця Чумак Аліса Віталіївни, адресованої невизначеному колу осіб укласти Договір купівлі-продажу дієтичних добавок, та іншої продукції представленої на сайті tiva-pharm.com.ua, надалі веб-сайт, на умовах, певних цієї публічної офертою.


Зазначений договір купівлі-продажу є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від їх статусу без надання переваг одному покупцю перед іншим.


Шляхом акцептування публічної оферти покупець у повному обсязі приймає умови, викладені у запропонованому публічному договорі, у т.ч.: порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та інші умови договору. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Купити» на сторінці оформлення замовлення та отримання покупцем на власну електронну адресу підтвердження замовлення продавцем.


Ця публічна оферта регулює купівлю-продаж дієтичних добавок в інтернет магазині, в т.ч.


- Добровільний вибір покупцем дієтичних добавок в інтернет-магазині;

- Самостійне оформлення покупцем замовлення в інтернет-магазині;

- оплата покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

- обробка, доставка та передача замовлення покупцю на умовах цієї публічної оферти.


Покупець, який бажає придбати дієтичні добавки на сайті, зобов'язаний уважно ознайомитися з умовами, викладеними у цій оферті та у разі згоди з ними – прийняти умови нижчевикладеного договору.


1. Визначення основних понять


Акцепт - надання покупцем повної, безумовної та беззастережної згоди на укладання договору купівлі-продажу дієтичних добавок та будь-якої продукції на сайті без складання (підписання) письмового примірника договору.


Дієтичні добавки - харчовий продукт, що споживається в невеликих певних кількостях додатково до звичайного харчового раціону, який є концентрованим джерелом поживних речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин (цей перелік не є винятковим), та виготовлений у вигляді таблеток , капсул, драже, порошків, рідин ампул, кремів або інших форм.


Товар - предмет угоди сторін, який був обраний покупцем на веб-сайті та поміщений у кошик або вже придбаний покупцем на умовах договору.


Веб-сайт - сукупність розміщених у мережі Інтернет веб-сторінок, об'єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену за адресою: www.tiva-pharm.com.ua.


Інтернет-магазин - веб-сайт, розміщений у мережі Інтернет за адресою www.tiva-pharm.com.ua, де представлені товари, що пропонуються продавцем при купівлі, а також умови оплати та доставки товару покупцю.


Покупець – дієздатна фізична особа, яка відвідала веб-сайт та акцептувала умови публічної оферти продавця.


2. Предмет договору


2.1 Відповідно до умов запропонованого договору, продавець бере на себе зобов'язання передати у власність покупцю товар - дієтичні добавки та іншу продукцію, а покупець, у свою чергу, зобов'язується оплатити та прийняти зазначений товар.


2.2 Перелік товару, що пропонується продавцем, розміщений на веб-сайті у розділі «Каталог товарів». Для кожної позиції товару зазначені склад, рекомендації до застосування, рекомендовані дози, попередження щодо застосування окремими групами споживачів, термін придатності.


2.3 Товар не є лікарським засобом та не має лікувального ефекту.


До укладення договору (акцепту) покупцю рекомендується проконсультуватися з лікарем щодо можливості застосування тієї чи іншої дієтичної добавки з урахуванням анамнезу покупця, у т.ч.: за наявності алергії, діабету, ниркової недостатності, інших захворювань, вагітності тощо.