SEO
Допомогти


Samyr 400 (Самір 400) 400мг/5мл №5

Samyr 400 (Самір 400) 400мг/5мл №5
Немає відгуків
Код товару: 121
Наявність: В наявності
Виробник: Mylan
Ціна:1870 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Категории: IV Therapy,

400 mg/5 ml №5

(S-Аденозил-L-метіонін)

Адеметіонін в ін'єкціях (ампули)

Склад:

Один 400-мг флакон ліофілізованого порошку містить: адеметіонін (S-Аденозил-L-метіонін), 1,4-butanedisulfonate, що дорівнює 760 мг до 400 мг. Один флакон розчинника розчину містить: вода для ін'єкцій, L-лізин, гідроксид натрію.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Адеметіонін, що є активною речовиною препарату, - речовина, що входить до складу всіх тканин та рідких середовищ організму. Його молекула бере участь у реакціях трансметилювання (перенесення метальної групи в обмінних реакціях організму) як донор метильної групи, а також є попередником тіолових сполук (цистеїн, таурин, глютатіон, СоА та ін.).

Препарат має гепатопротекторну (що захищає тканини печінки) активністю. При тривалому застосуванні відзначається покращення показників функції печінки.

У хворих на цироз відмічено підвищення рівня глутаміну в печінці, підвищення рівня цистеїну та таурину в плазмі крові та зниження рівня метіоніну в сироватці крові, що свідчить про нормалізацію метаболічних (обмінних) реакцій в організмі.

Адеметіонін також чинить антидепресивну (знімаючий стан пригніченості) дію, яка проявляється поступово, починаючи з кінця першого тижня лікування. У хворих з іпохондричною депресією (пригніченим станом, зумовленим страхом хвороби) спостерігається регресія (зворотний розвиток) симптомів захворювання.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Внутрішньопечінковий холестаз, циротичні та прециротичні стани, ураження печінки, токсичні, включаючи алкогольні, вірусні, лікарські (антибіотики, протипухлинні, протитуберкульозні, противірусні препарати, трициклічні антидепресанти, пероральні контрацептиви), енцефалопатія депресивні синдроми (включаючи вторинні); абстинентний синдром.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Розчин готують безпосередньо перед застосуванням.

Інтенсивна терапія: 5-10 мл розчину (0,4-0,8 г) на добу внутрішньом'язово або внутрішньовенно протягом двох або трьох тижнів лікування. Підтримуюча терапія: 2-4 таблетки на добу. Таблетки рекомендується приймати між їдою.

Ліофілізовану (висушену шляхом заморожування у вакуумі) суху речовину розчиняють у спеціальному прикладеному розчиннику безпосередньо перед застосуванням. внутрішньовенно слід вводити дуже повільно.

З огляду на тонізуючий ефект адеметіоніну його не рекомендується приймати перед сном. Призначення адеметіоніну дітям можливе лише за суворими показаннями, що пов'язано з недостатніми клінічними спостереженнями.

Таблетку адеметіоніну слід вилучати з упаковки перед прийомом. Таблетки покриті спеціальною оболонкою, що розчиняється тільки в кишечнику, завдяки чому адеметіонін вивільняється лише у дванадцятипалій кишці.

При призначенні таблеток адеметіоніну пацієнтам з цирозом та супутньою гіперазотемією (надмірним вмістом азоту в крові) необхідне спостереження лікаря та систематичний контроль рівня азоту в крові.

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Можливі неприємні відчуття в епігастрії (області живота, що розташовується безпосередньо під місцем сходження реберних дуг і грудини), пов'язані з тим, що активна речовина препарату має кислу реакцію.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Підвищена чутливість до препарату; перші 6 місяців вагітності.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою.

Ліофілізована суха речовина для ін'єкцій у флаконах, у комплекті з розчинником у ампулах по 5 мл.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

У сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА:

Адеметіонін

ДОДАТКОВО:

Не рекомендується приймати препарат перед сном. При лікуванні пацієнтів із прециротичним та циротичним станом, на тлі гіперазотемії, слід суворо контролювати рівень азоту. Не рекомендується призначати препарат без суворих показань дітям, досвід застосування препарату у дітей недостатній.

Samyr є потужним гепатопротектором і паралельно має властивість антидепресанту, який не має небажаних побічних ефектів у порівнянні з іншими антидепресантами. Працює на підвищення віддачі від настрою-підвищення нейротрансмітерів, таких як серотонін та допамін.

Є природна енергія, підвищення хімічної реакції, який став одним з найбільш затребуваних для лікування депресії в новітній історії. Часто згадується як день-час пильність гормону, Samyr антидепресант відомий як для покращення мозкової енергії та зменшити стрес, а також скидання тривоги та депресії.

Більшість традиційних методів лікування депресії займе 3-4 тижні, Samyr починає працювати вже за кілька днів лікування депресії.

S-аденозил-L-метіонін відіграє істотну роль в енергіях хімічних процесів в організмі. Це особливо важливо у виробництві аденозинтрифосфату (АТФ), який є одним з найбільш фундаментальних, "енергія життя" - біомолекул.

Країна-виробник
Італія
Виробник
MyLan
Температурний режим
20-25 ℃
Дозування
400мг/5мл
Samyr 400 (Самір 400) 400мг/5мл №5