SEO
Допомогти


Glialia 400mg + 40mg: ефективний препарат у формі таблеток.

Glialia 400mg + 40mg: ефективний препарат у формі таблеток.
Немає відгуків
Код товару: gl001
Наявність: В наявності
Виробник: Epitech group
Ціна:2751 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Glialia 400mg + 40mg: ефективний препарат у формі таблеток.
Glialia® 400 мг + 40 мг 60 таблеток - це харчова добавка з антиоксидантною дією, призначена для лікування нейрозапальних розладів внаслідок інсульту, транзиторної ішемії, посттравматичних станів, деменції та паркінсонізму в початковій фазі: неврологічні розлади запального характеру, систему. Препарат має здатність покращувати та збільшувати життя макрофагів та астроцитарної клітин, що зазнали впливу окисного стресу.

Ця харчова добавка, що складається з:
  • пальмітоїл-етаноламід: природна знеболювальна молекула, що не викликає побічних ефектів і оптимально зменшує прояви болю; елемент з знеболюючим та протизапальною активністю, призначений для покращення правильної функціональності периферичного нерва насправді це харчовий фактор, який в організмі здатний діяти як біологічний модулятор, сприяючи контролю реактивності фізіологічної тканини. Отже, це доповнення, яке слід використовувати під наглядом лікаря для дієти суб'єктів з порушеннями, спричиненими гіперреактивністю тканин, спричиненої опасистими клітинами. Цим пацієнтам корисно фізіологічно протидіяти ендогенному виробничому дефіциту пальмітоїл-етаноламіду, який виникає, коли організм, відчуваючи повторні запальні стани, вичерпує свою природну здатність синтезу.
  •  Лютеолін: природна речовина, що належить до сімейства флавонових, із неабиякими антиоксидантними властивостями, що надає високу нормалізацію місцевого перекисного стану, пов'язаного з нейрозапаленням у ЦНС. В сполучені з Пальмітоелетаноламідом в ультрамікронізованій формі (ультрамікрокомпозит Пеалут) він діє, головним чином, інгібуючи ненейронні клітини, які виконують завдання контролю гомеодинамічного балансу, що присутній в центральній нервовій системі.
 Застосовувати під наглядом лікаря для дієти суб'єктів з розладами, переносяться нейрозапальними процесами. Без лактози та цукру.
 Інгредієнти: Пальмітоелетаноламід 400 мг., Лютеолін в ультрамікронізованій формі (ультрамікрокомпозит Пеалут®) 40 мг.
 Пігулки Glialia слід використовувати під наглядом лікаря. Рекомендується приймати по 1-2 таблетки на день протягом циклів менше 30 днів, можливо повторних.

Метаболічний засіб відноситься до попередників АТФ.
Має анаболічну, антиаритмічну, антигіпоксичну та коронародилатуючу дію.
Бере участь в обміні глюкози, активує обмінні процеси в умовах гіпоксії, стимулює активність ферментів циклу Кребса та синтез нуклеотидів.
Активізує метаболічні процеси в міокарді, позитивно впливаючи на обмінні процеси в серцевому м'язі, збільшує силу серцевих скорочень, забезпечує адекватне розслаблення м'яза серця в діастолі.
Зменшує агрегацію тромбоцитів та стимулює регенерацію ішемізованої тканини.
Покращує кровообіг у коронарних судинах.
Рибоксин абсорбується у травному тракті, метаболізується у печінці, нирками виділяється у незначній кількості.

Використовувати під наглядом лікаря. Продукт не може бути єдиним джерелом живлення. Зберігати у недоступному для дітей місці до 3 років. Застосування препарату під час вагітності рекомендується. Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі. Термін дії у невідкритій упаковці: 36 місяців. Зміст: блістерна упаковка по 60 таблеток, покритих оболонкою.

Країна-виробник
Італія
Дозування
400мг + 40мг
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
Фасовка
60 шт

Рекомендовані товари

Glialia 400mg + 40mg: ефективний препарат у формі таблеток.