SEO
Допомогти


Інозін INOSINE INJECTION 5 ампул по 400 мг/10 мл

Інозін INOSINE INJECTION 5 ампул по 400 мг/10 мл
Немає відгуків
Код товару: in0111
Наявність: Відсутне
Виробник: manufacturer
Ціна:1350 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).

ОПИС ТОВАРУ

Метаболічний препарат INOSINE INJECTION 5 ампул по 400 мг/10 мл

Метаболічний засіб, попередник аденозинтрифосфату (АТФ); має антигіпоксичну, метаболічну та антиаритмічну дію.

Підвищує енергетичний баланс міокарда, покращує коронарний кровообіг, запобігає наслідкам інтраопераційної ішемії нирок.

Приймає безпосередню участь в обміні глюкози та сприяє активізації обміну в умовах гіпоксії та за відсутності АТФ. Активує метаболізм піровиноградної кислоти для забезпечення нормального процесу тканинного дихання, а також сприяє активуванню ксантиндегідрогенази.

Стимулює синтез нуклеотидів, посилює активність деяких ферментів циклу Кребса. Проникаючи в клітини, підвищує енергетичний рівень, позитивно впливає на процеси обміну в міокарді, збільшує силу скорочень серця і сприяє більш повному розслабленню міокарда в діастолі, внаслідок чого зростає ударний об'єм крові. Знижує агрегацію тромбоцитів, активує регенерацію тканин (особливо міокарда та слизової оболонки шлунково-кишкового тракту (ЖКТ)).

Покази активних речовин препарату Інозін

Комплексне лікування перенесеного інфаркту міокарда, ІХС, порушень серцевого ритму, зумовлених застосуванням серцевих глікозидів, на фоні міокардіодистрофії після перенесених інфекційних захворювань; у комплексній терапії захворювань печінки (в т.ч. гепатити, цироз, жирова дистрофія, спричинена алкоголем або лікарськими засобами), урокопропорфірії; операції на ізольованій нирці як засіб фармакологічного захисту при короткочасному виключенні кровообігу оперованого органу (для внутрішньовенного введення).

Протипоказання до застосування

Підвищена чутливість до інозин; подагра, гіперурикемія; вагітність, період грудного вигодовування; вік до 18 років (ефективність та безпека не встановлені).

З обережністю: ниркова недостатність.

Країна виробництва:
Південна Корея
Дозування:
400 мг
Дозування:
5 ампул / 5 мл
Інозін INOSINE INJECTION 5 ампул по 400 мг/10 мл