SEO
Допомогти


Препарат Biomedica Foscama Esafosfina 5g/50ml (10g/100ml)

Препарат Biomedica Foscama Esafosfina 5g/50ml (10g/100ml)
Немає відгуків
Код товару: 0001
Наявність: В наявності
Виробник: Biomedica Foscama group S.P.A
Ціна:1290 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).

Препарат для відновлення запасів енергії Biomedica Foscama Esafosfina 5g/50ml купити в Україні

Його активна речовина – D-фруктоза-1,6-дифосфат – є проміжним продуктом метаболізму у клітинах. Інакше кажучи, це – попередник АТФ. Звичайно, підвищення вмісту цієї речовини в крові веде до прискореного відновлення втрачених у процесі тренування запасів енергії.

У ході підготовки спортсменів високого рівня, особливо швидкісно-силових видів спорту, цей препарат зарекомендував себе з найкращого боку і є, на даний момент, одним із найпрогресивніших і широко застосовуваних.

Активна речовина:

  • Д-Фруктоза – 1,6 – дифосфату натрієвої солі у ліофілізованому порошку 5г.
  • Д-Фруктоза – 1,6 – дифосфоричної кислоти 3,75г.

Одна упаковка містить:

- Флакон, що містить 5 г

Д-Фруктоза – 1,6 – дифосфату натрієвої солі в ліофілізованому порошку - 5 г;

- Флакон, що містить розчинник – 50 мл стерильного ін'єкційного розчину.

Д-Фруктоза – 1,6 – дифосфат (ФДП) бере участь у проміжному етапі гліколізу, що відбувається усередині клітини, модулює численні ферментні реакції.

Його всередині клітинна концентрація різна, залежно від типу клітини: вміст ФДП у людських еритроцитах 6-10 мг/л у клітині.

Біохімічні дослідження у пробірці та на тваринах показують, що ФДП, вжите у фармакологічних дозах, взаємодіє з клітинною мембраною, спрощує споживання клітинами циркулюючого калію та стимулює збагачення клітин різними фосфатами високої енергії – 2,3-дифосфогліцерат.

Крім того, ФДП зменшує гемоліз еритроцитів, що зазнали механічної травми і пригнічує нейтрофіли, схильні до хімічних впливів, виробництво вільних радикалів кисню. Клінічні дослідження показали, що ФДП сприятливо впливає на обмін речовин серця, зокрема: в окремо взятому серці кролика протидіє токсичному ефекту калію на скорочення передсердя і прискорює відновлення ефективної серцевої діяльності після тривалої ішемічної хвороби.

На мишах показано зменшення біохімічних та електрокардіологічних проявів токсичності на м'яз серця від цитостатиків. На кроликах показано серцево-дихальну реанімацію після зупинки серця через відсутність кисню. На собаках препарат знижує АТФ (АТР-аденозин трифосфат) та креатинфосфату при ішемії міокарда та обмежує площу некрозу, спровокованого гострою коронарною закупоркою. Крім того, дослідження на щурах показують, що ФДП захищає нирки від функціональних та гістологічних порушень внаслідок постішемічних переливань.

Концентрація ФДП у плазмі, виміряна протягом 5 хвилин після вливання по 250 мг/кг речовини при введенні здоровим добровольцям - 770 мг/л. Через вісім хвилин після закінчення вливання в плазмі відсутні доступні вимірювання кількості ФДП.

Зниження концентрації ліків у плазмі наполовину варіює в період від 10 до 15 хвилин.

Повне зникнення ФДП з плазми забезпечується його надходженням в екстрасудинний простір, а також гідролізом неорганічного фосфату і фруктози, пов'язаним з діяльністю ферментів, що звільняють мембрани еритроцитів і плазму від фосфоричної кислоти.

Терапевтичні вказівки:

  • Профілактика розвитку фізичного перенапруги та покращення адаптації до екстремальних фізичних навантажень.
  • Лікування міокардичних ішемічних хвороб - ішемія та гострий інфаркт міокарда (у складі комплексної терапії) на додаток до кардіокінетичної терапії.
  • Гіпофосфотемія, об'єктивно встановлена ​​як у гострих ситуаціях, так і при трансфузійній терапії, оперативне втручання, парентеральне годування, а також при хронічних захворюваннях, пов'язаних зі зменшенням кількості фосфатів, як хронічний етилізм, тривале голодування, хронічна дихальна недостатність, опіки.
  • Операції з використанням екстракорпорального кровообігу.
  • Порушення периферичного кровообігу за ішемічним типом.
  • Гостра алкогольна інтоксикація, синдром алкогольної абстиненції, хронічний алкоголізм.

Протипоказання:

Відома гіперчутливість до препарату, гіперфосфатемія, ниркова недостатність.

Спосіб вживання:

Ін'єкцію проводиться внутрішньовенно по 10 мл за хвилину.

Зберігання: При кімнатній температурі (від 18 до 25 градусів за Цельсієм).

Об'єм
50 мл
Тип засобу
Ампули
Країна-виробник
Італія
Виробник
Biomedica Foscama
Умови зберігання
Зберігати всі ліки далеко від тепла, вологи та світла.
Препарат Biomedica Foscama Esafosfina 5g/50ml (10g/100ml)