SEO
Допомогти


Омолодження організму за допомогою глутатіону

Омолодження організму за допомогою глутатіону

У разі необхідності провести комплексне відновлення організму, глутатіон є незамінною речовиною, що впливає на здоров'я клітин та їх відновлення. Це найпотужніший природний антиоксидант, кількість якого з віком зменшується, тому дуже важливо поновлювати його обсяг.

ГЛУТАТІОН – ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ

Щоб здійснити омолодження організму, глутатіон може бути призначений косметологом або лікарем для комплексної детоксикації та нейтралізації вільних радикалів. Надлишок вільних радикалів може спричинити порушення роботи імунної системи та прискорення процесів старіння.

Крім антиоксидантної та омолоджуючої функції, ця речовина забезпечує в організмі:

  • захист клітин від негативного впливу екологічних факторів, ультрафіолету та неправильного харчування;
  • підвищення імунного захисту та стійкість організму;
  • нормалізацію обмінних процесів та виведення токсинів.

Трипептид може застосовуватись у різних формах залежно від наявної проблеми, віку та загального стану здоров'я. Найбільш популярні косметологічні процедури із глутатіоном. Це можуть бути маски, скраби, сироватки, креми та інші антивікові засоби, що надають активну омолоджуючу дію. Але найефективніший - внутрішньовенні ін'єкції TAD 600

Для досягнення більшої ефективності можуть бути рекомендовані спеціальні препарати з глутатіоном, які відносяться до корисних та незамінних біологічно активних добавок до щоденного раціону. Дозування та тривалість прийому краще обговорити з лікарем.

Дуже популярні крапельниці краси та молодості з глутатіоном, оскільки вони забезпечують підтримку імунної системи, перешкоджають старінню, комплексно оздоровлює організм. Після внутрішньовенного введення препарату покращується колір обличчя, усувається пігментація, вирівнюється тон обличчя, шкіра стає еластичною та пружною.

Перед застосуванням рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем, щоб дізнатися, як краще використовувати його.