SEO
Допомогти


MoremoКосметичний бренд MOREMO є результатом вичерпних досліджень та проектів корпорації SEWHA та провідних інститутів косметичних досліджень Республіки Корея.

Корпорація SEWHA розпочала свою діяльність у 1976 році і є одним із лідерів косметичного ринку Республіки Корея. Продукція бренду MOREMO реалізується на ринках США, Японії, Туреччини, ОАЕ, Кувейту та країн Південно-Східної Азії. Щорічно продукти MOREMO отримують безліч нагород як найкращі продукти для догляду за волоссям та шкірою голови.

Безперечною перевагою бренду є те, що корпорація має свою дослідницьку лабораторію та виробництво. Це дозволяє компанії першою створювати та використовувати у своїх продуктах сучасні розробки. У продукції використовуються запатентовані комплекси, яких ви не знайдете в жодного бренду. Інноваційні методи глибокої селекції та екстракції дозволяють зберігати всі корисні якості цінних природних компонентів та випускати унікальні та, що важливо, ефективні та безпечні продукти.

Косметика MOREMO має збалансований склад та не містить агресивних компонентів, які могли б зашкодити здоров'ю. Кожен продукт тестується на відсутність шкідливих домішок, відсутність подразнень та алергічних реакцій, а також на ефективність, про що має відповідні сертифікати.

Продукція бренду не тестується на тваринах і не містить продуктів тваринного походження.

Корпорація має сертифікати ISO та GMP, що свідчить про те, що виробництво та продукція бренду відповідає всім міжнародним нормам оцінки якості та безпеки.

Назва бренду MOREMO складається зі слів MORE та MOISTURE – що означає у перекладі «більше зволоження». Продукція MOREMO допоможе Вам відновити та зберегти красу волосся без особливих зусиль.