SEO
Допомогти


Alldeynn Collarose Fish - 150g Mango Passion Fruit

Alldeynn Collarose Fish - 150g Mango Passion Fruit
Немає відгуків
Код товару: dsn-2022-10-2824
Наявність: В наявності
Виробник: Allnutrition
Ціна:721 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Категории:
Штрихкод: 5902837746623

COLLAROSE FISH є ідеальною добавкою для жінок, які хочуть доповнити свій раціон всіма основними інгредієнтами, необхідними для підтримки здорової та молодої шкіри. Формула, що доповнює дієту колагеном, отриманим з риби, збагачена гіалуроновою кислотою, вітаміном С і біотином. Препарат особливо рекомендований жінкам, які піклуються про свою гарну зовнішність і бажають уповільнити процес старіння шкіри, покращити її пружність, колір і еластичність.

COLLAROSE FISH містить гідролізат риб'ячого колагену VERISOL, запатентований і вироблений німецькою фармацевтичною компанією GELITA, який впливає на вироблення колагену зсередини, створюючи нові колагенові волокна по всій шкірі, особливо на обличчі.

GELITA розробила цей продукт для використання в нутрікосметології та пройшла клінічні випробування, що підтверджують його ефективність.

Переваги використання VERISOL, що міститься в COLLAROSE FISH:
VERISOL складається зі спеціальних колагенових пептидів - важливих інгредієнтів, які підтримують здоров'я шкіри. При пероральному застосуванні VERISOL систематично впливає на метаболізм колагену в дермі, а не досягає лише зовнішніх шарів шкіри, як це роблять креми та інші засоби для місцевого застосування.

VERISOL впливає на метаболізм колагену в шкірі безпосередньо зсередини. Підвищує зволоженість шкіри та затримує утворення зморшок.

Добавка VERISOL благотворно впливає на позаклітинний матрикс шкіри та може допомогти зменшити целюліт. На відміну від сучасних добавок від целюліту, які в основному вирішують проблеми надлишкового жиру або мікроциркуляції/дренажу, VERISOL безпосередньо стимулює утворення позаклітинного матриксу в шкірі.

Схожі товари на Alldeynn Collarose Fish - 150g Mango Passion Fruit

Alldeynn Collarose Fish - 150g Mango Passion Fruit Alldeynn Collarose Fish - 150g Mango Passion Fruit