SEO
Допомогти


AAKG - 250g

AAKG - 250g
Немає відгуків
Код товару: dsn-100-36-9458268-20
Наявність: Відсутне
Виробник: Myprotein
Ціна:543 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Категории:

Штрихкод: 5055534303238

Що таке ААКГ

Аргінін Альфа-Кетоглутарат (ААКГ) – це популярний інгредієнт у багатьох збільшувачах об'єму клітин. ААКГ містить як аргінін, і альфа-кетоглутарат. Аргінін умовно є незамінною амінокислотою, яка грає безліч життєво важливих ролей у біохімії людини та є важливою частиною у процесі синтезу білка. Альфа-кетоглутарат - це ще одна важлива біологічна добавка, що використовується організмом для створення енергії, що використовується з вуглеводів, жирів і білка. Поєднання з аміаком створює глутамінову кислоту, попередника глутаміну. Наш ААКГ виготовляється за співвідношенням 2:1 (аргінін: альфа-кетоглутарат). Переваги ААКГ Суміш альфа-кетоглутарату допомагає покращити подачу L-аргініну і є одним із найважливіших транспортних засобів оксиду азоту (NO) у метаболічній системі. NO є сильнодіючим судинорозширювальним засобом, який збільшує інтенсивність та тривалість "пампа", який зазвичай з'являється після роботи з важкими вагами. Більшість людей, які приймають ААКГ, відчувають помітно посилений кровообіг та пампінг.

Для кого підходить ААКГ

Це ідеальний варіант для тих, хто бере участь у фізичних чи інтенсивних програмах вправи. Ключові переваги Може збільшити "памп" Може покращити енергетичні рівні Популярна добавка, що містить оксид азоту (NO)

Країна виробник
Польша
Вміст цукру
З цукром
Форма випуску
Порошок
Ціль
Для общего восстановления

Схожі товари на AAKG - 250g

AAKG - 250g AAKG - 250g