SEO
Допомогти


BCAA 20:1:1 Xplode (500 g, pear)

BCAA 20:1:1 Xplode (500 g, pear)
Немає відгуків
Код товару: PR-000010285
Наявність: В наявності
Виробник: OLIMP
Ціна:1500 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
BCAA 20:1:1 Xplode (500 г, груша) - це потужний і ефективний спортивний продукт, розроблений для максимального поліпшення вашого тренування та досягнення ваших фітнес-цілей.

Містяться в складі продукту амінокислоти гіллястого типу (BCAA) у співвідношенні 20:1:1 є основними будівельними блоками м'язів і відіграють важливу роль у процесі зростання та відновлення тканин після інтенсивних тренувань.

BCAA 20:1:1 Xplode містить високу концентрацію лейцину, ізолейцину і валіну, що забезпечує максимальний анаболічний ефект і запобігає руйнуванню м'язових волокон. Цей продукт сприяє збільшенню м'язової сили, витривалості та об'єму, і допомагає покращити загальну фізичну витривалість.

Смак груші надає продукту приємний і освіжаючий аромат, роблячи його приємним у використанні.

BCAA 20:1:1 Xplode (500 г, груша) - незамінний спортивний додатковий препарат для тих, хто прагне покращити свої спортивні результати, зменшення часу відновлення та підвищення загальної енергії та витривалості під час тренувань.
Смак
pear
Фасування
500 g
Країна-виробник
Польща

Схожі товари на BCAA 20:1:1 Xplode (500 g, pear)

BCAA 20:1:1 Xplode (500 g, pear)