SEO
Допомогти


Anabolic Amino 5500 (400 caps)
Немає відгуків
Код товару: PR-000000418
Наявність: В наявності
Виробник: OLIMP
Ціна:1753 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Anabolic Amino 5500 (400 капсул) - це високоякісний препарат, розроблений спеціально для спортсменів, які бажають максимально ефективно розвивати м'язи та підвищувати фізичну витривалість. Кожна капсула містить унікальну комбінацію анаболічних амінокислот, які є основним будівельним матеріалом для м'язів.

Anabolic Amino 5500 містить суміш різних видів амінокислот, включаючи необхідні для росту і відновлення м'язів гіллясто-ланцюжкові амінокислоти (BCAA) - лейцин, ізолейцин і валін. Ці амінокислоти оптимізують відновлення м'язів після тренувань, зменшуючи час регенерації і скорочуючи м'язові пошкодження.

Крім того, Anabolic Amino 5500 містить амінокислоту глютамін, яка є необхідною для забезпечення нормального функціонування імунної системи та захисту м'язів від катаболічних (руйнівних) процесів. Це допомагає підтримувати оптимальний рівень енергії та витривалості під час тренувань.

Додатково, Anabolic Amino 5500 має антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від окислювального стресу та підвищуючи загальне здоров'я. Приймаючи цей препарат, ви зможете підвищити свою фізичну активність, витримувати більш інтенсивні тренування та швидше досягати бажаних результатів.

Anabolic Amino 5500 (400 капсул) надає спортсменам всі необхідні амінокислоти, щоб подолати фізичні межі, розвивати м'язи та підвищувати витривалість. Цей препарат є незамінним засобом для досягнення максимальних результатів у тренуваннях та спортивних досягненнях.
Фасування
400 caps
Країна-виробник
Польща

Схожі товари на Anabolic Amino 5500 (400 caps)

Anabolic Amino 5500 (400 caps)