SEO
Допомогти


Amino EAA Xplode (520 g, ice tea peach)

Amino EAA Xplode (520 g, ice tea peach)
Немає відгуків
Код товару: PR-000014434
Наявність: В наявності
Виробник: OLIMP
Ціна:1260 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
Amino EAA Xplode - це унікальний додаток для спортсменів, який містить повний комплекс есенційних амінокислот (EAA), необхідних для росту м'язів і відновлення після тренувань. Цей продукт представляє собою порошок смаку льодяного персика і зеленого чаю, який легко розчиняється у воді і пропонує приємне освіжаюче відчуття після тренування.

Amino EAA Xplode розроблений, щоб забезпечити оптимальне співвідношення всіх важливих амінокислот, необхідних для ефективної побудови і відновлення м'язів. У складі продукту містяться такі есенційні амінокислоти, як лейцин, ізолейцин, валін, лізин, треонін і багато інших, які допомагають прискорити ріст м'язової маси і покращити витривалість.

Amino EAA Xplode також містить вітамін В6, який покращує засвоєння амінокислот і підвищує загальну енергію організму. Цей продукт рекомендується вживати перед і після тренувань, щоб максимізувати результати і скоротити час відновлення.

З Amino EAA Xplode ви можете бути впевнені, що ваш організм отримує всі необхідні амінокислоти для росту і відновлення, а також додатковий енергетичний заряд для більш ефективних тренувань. Смак льодяного персика і зеленого чаю робить цей продукт освіжаючим і приємним для вживання.

Не відмовляйте своїм м'язам у необхідних поживних речовинах - спробуйте Amino EAA Xplode (520 г, смак льодяного персика і зеленого чаю) і досягайте нових висот у вашій тренувальній програмі.
Країна-виробник
Польща
Смак
ice tea peach
Фасування
520 g

Схожі товари на Amino EAA Xplode (520 g, ice tea peach)

Amino EAA Xplode (520 g, ice tea peach)