SEO
Допомогти


AAKG 1250 Extreme Mega Caps (120 caps)

AAKG 1250 Extreme Mega Caps (120 caps)
Немає відгуків
Код товару: PR-000000108
Наявність: В наявності
Виробник: OLIMP
Ціна:926 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).

Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps – це препарат, спрямований насамперед на збільшення м'язового пампінгу під час тренувань. Завдяки йому ваш організм виділяє більше оксиду азоту (NO), речовини, необхідної для правильного функціонування м'язової тканини та судин. AAKG 1250 Extreme Mega Caps містить легко засвоюваний альфа-кетоглутарат аргініну, який буде корисний, коли йдеться про:

  • побудову спортивної фігури;
  • підтримці зростання м'язів;
  • сексуальне життя чоловіка;
  • спалювання жиру.

AAKG підтримує спалювання жиру та допомагає наростити суху м'язову масу. Більше оксиду азоту в організмі також сприяє виробленню гормону росту – речовини, яка грає ключову роль нарощуванні м'язової маси.

Препарат AAKG 1250 Extreme Mega Caps містить 1250 мг діючої речовини в одній капсулі, що є достатньою порцією навіть для масивного чоловіка. Капсули приймають перед тренуванням задля досягнення максимального пампінг-ефекту під час тренування.

Склад в одній порції

1 капсула

3 капсули

Аргінін альфа-кетоглутарат (AAKG)

1250 мг

3750 мг

у томі числі аргініну

813 мг

3750 мг

Склад:

L-аргініну альфа-кетоглутарат (AAKG), антиспікаючий агент - магнієві солі жирних кислот; капсула (желатин, модифікований крохмаль - Е 1450; стабілізатор - карбонат кальцію).

Рекомендоване дозування:

При заняттях спортом 3 капсули на день - по 1 капсулі до та після тренування та перед сном; для людей, які прагнуть зберегти сексуальну активність - 1-2 капсули один раз за 30 хвилин до передбачуваного статевого акту.

Перед початком застосування препарату рекомендується проконсультуватися з лікарем, дієтологом чи сексологом. Не перевищуйте добову дозу, що рекомендується. Біологічно активна добавка не може використовуватися як заміна різноманітного харчування. Рекомендується збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Зберігати у недоступному для маленьких дітей місці.

Примітка: продукт не рекомендується для використання дітьми, вагітними та жінками, що годують.

Країна-виробник
Польща
Фасування
120 caps

Схожі товари на AAKG 1250 Extreme Mega Caps (120 caps)

AAKG 1250 Extreme Mega Caps (120 caps)