SEO
Допомогти


100% Whey Protein Professional (920 g, peanut butter)

100% Whey Protein Professional (920 g, peanut butter)
Немає відгуків
Код товару: PR-000022957
Наявність: В наявності
Виробник: Scitec Nutrition
Ціна:1468 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
100% Whey Protein Professional - це високоякісне харчування для спортсменів, що пропонує ефективне відновлення та зростання м'язів. Спортивне харчування містить лише 100% сироватковий протеїн, забезпечуючи насичений та збалансований за складом продукт.

Сироватковий протеїн є одним з найшвидше засвоюваних видів білка, що підвищує його ефективність для відновлення м'язів після інтенсивних тренувань. Цей протеїн містить всі необхідні амінокислоти, включаючи важливі для зростання і відновлення наступні гілково-ланцюгові амінокислоти (ГЛАА): лейцин, ізолейцин і валін.

100% Whey Protein Professional має насичений аромат і смак арахісового масла, що робить його ідеальним для любителів горіхового смаку. Маючи дуже приємну текстуру, протеїн легко змішується і створює м'яке і гладке харчування.

Кожна порція 100% Whey Protein Professional (920 г) забезпечує значну кількість білка, важливого для підтримки оптимального стану м'язів та забезпечення їх зростання. Цей фантастичний протеїн - джерело енергії та поживних речовин, які допоможуть вам досягти поставлених спортивних цілей та покращити фізичну форму.

Склад протеїну ретельно відбирається, щоб надати вам чистий і натуральний протеїн, не містить штучних добавок або наповнювачів. 100% Whey Protein Professional - це вибір сироваткового протеїну для амбіційних спортсменів, які прагнуть максимально покращити свою фізичну активність та досягти успіху в спорті.
Смак
peanut butter
Фасування
920 g
Країна-виробник
Угорщина

Схожі товари на 100% Whey Protein Professional (920 g, peanut butter)

100% Whey Protein Professional (920 g, peanut butter)