SEO
Допомогти


BCAA Zero (360 g, tropical fruit)

BCAA Zero (360 g, tropical fruit)
Немає відгуків
Код товару: PR-000012468
Наявність: В наявності
Виробник: BioTech
Ціна:1015 ₴
Доставка в місто (змінити можна на сторінці оформлення замовлення)
До відділення Нова Пошта
В поштомат
Кур’єрська доставка
Отримання за 1-2 дні Оплата за тарифами служби доставки
Оплата під час отримання товару, Картою онлайн, Google Pay, Безготівковими для юридичних та фізичних осіб, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантія якості
Ми сертифіковані GMP з рейтингом «А» від Асоціації натуральних продуктів (NPA).
BCAA Zero важить 360 грамів і представляє собою преміальну амінокислотну добавку, збагачену відновлювальними речовинами і маючу чудовий смак тропічних фруктів. Це ідеальне рішення для активних людей, які прагнуть максимізувати свої спортивні досягнення.

BCAA означає гілкоподібні амінокислоти, які відіграють важливу роль у процесі синтезу білка і відновлення м'язів. Будучи важливими будівельними блоками для м'язів, BCAA сприяють прискоренню росту м'язів, покращують витривалість і підвищують спортивні результати.

BCAA Zero містить оптимальне співвідношення лейцину, ізолейцину і валіну (2:1:1), що забезпечує найкращу ефективність і відмінну якість. Це допомагає збільшити синтез білка, боротися з м'язовим катаболізмом і прискорює відновлення після інтенсивних тренувань.

Крім того, BCAA Zero збагачений вітамінами B6 і B12, які допомагають підтримувати нормальний обмін енергії і дозволяють почуватися бадьорим і енергійним протягом дня. Ці вітаміни також сприяють хорошому функціонуванню нервової системи і імунної системи.

Поєднання чудового смаку тропічних фруктів і високої ефективності робить BCAA Zero невід'ємним компаньйоном для всіх, хто прагне досягти максимальних результатів у тренуваннях і досягти своїх спортивних цілей. Дуже розчинний і легко засвоюваний, BCAA Zero надає організму необхідні поживні речовини для максимальної продуктивності і швидкого відновлення.
Смак
tropical fruit
Фасування
360 g
Країна-виробник
Угорщина

Схожі товари на BCAA Zero (360 g, tropical fruit)

BCAA Zero (360 g, tropical fruit)