SEO
Допомогти


Anti-age комплекс Zell Oxygen®+Маточне молочко

Anti-age комплекс Zell Oxygen®+Маточне молочко
Нет отзывов
Код Товара: wlz-884
Наличие: В наличии
Производитель: Dr. Wolz
1 100 ₴
1 350 ₴
Доставка в город (можно изменить на странице оформления заказа)
В отделение Новая Почта
В почтомат
Курьерская доставка
Получение за 1-2 дні Оплата по тарифам службы доставки
Оплата при получении товара, Картой онлайн, Google Pay, Безналичными для юридических и физических лиц, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантия качества
Мы сертифицированы GMP с рейтингом «А» от Ассоциации натуральных продуктов (NPA).
Категории:

Опис

Кожен флакон Anti-age комплекс Zell Oxygen® Маточне молочко містить 120 млрд. ферментних дріжджових клітин Dr. Wolz, які є природними депо для вітамінів та мінералів. Dr. Wolz вирішив проблему біодоступності за допомогою цієї патентованої культури – кожна клітина під час особливого процесу виробництва наповнюється корисними речовинами із натуральних екстрактів. Це дозволяє донести вітаміни та мінерали в їхній природній формі до тонкого кишечника, де в процесі травлення тонка дріжджова стінка розривається та вивільняє всі корисні речовини саме там, де це необхідно.

Комбінація ферментних дріжджових клітин Dr. Wolz® зі свіжим маточним молочком посилює біогенну стимуляцію. Маточне молочко використовується в основному як живильний та регенеруючий продукт понад 40 років. Ця дорогоцінна речовина є виключно багатою сумішшю цінних інгредієнтів, ферментованих бджолами, що дозволить їй мати дуже високий ступінь біодоступності. Препарат використовується як лікувальний засіб для зняття втоми та боротьби з психоемоційним та фізичним виснаженням. Вітаміни B2, біотин і ніацин, що містяться в ньому, також сприяють відновленню нервової системи та надають природний колір шкірі обличчя.

Показання до застосування:

  • Синдром хронічної втоми/вигоряння
  • Відновлення після хвороби та операції
  • Загальна регенерація
  • Зміцнення для людей похилого віку
  • Виснаження, втома

Склад:

Нетто наповнення: 280 мл (14 флаконів по 20 мл)

Дозування: Zell Oxygen + Маточне молочко є концентратом, тому приймайте 1 пляшечку на день, розведену 125 мл напою на ваш вибір (наприклад, яблучного соку) під час їжі. Перед застосуванням збовтати натуральні інгредієнти. Пляшка містить 8% спирту натурального бродіння.

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі від +4°С до +25°С у недоступному для маленьких дітей місці. Тримайте відкриті пляшки для пиття в холодильнику. Забороняється перевищувати зазначену добову дозу, що рекомендується.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Anti-age комплекс Zell Oxygen®+Маточне молочко
Для кого
Для жінок
Назначение:
Назначение
Anti-age, антиоксиданти, Імунітет

Похожие товары на Anti-age комплекс Zell Oxygen®+Маточне молочко

Anti-age комплекс Zell Oxygen®+Маточне молочко