SEO
Допомогти


BCAA Xplode (500 g, mango)

BCAA Xplode (500 g, mango)
Нет отзывов
Код Товара: PR-000028673
Наличие: В наличии
Производитель: OLIMP
Цена:1 281 ₴
Доставка в город (можно изменить на странице оформления заказа)
В отделение Новая Почта
В почтомат
Курьерская доставка
Получение за 1-2 дні Оплата по тарифам службы доставки
Оплата при получении товара, Картой онлайн, Google Pay, Безналичными для юридических и физических лиц, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантия качества
Мы сертифицированы GMP с рейтингом «А» от Ассоциации натуральных продуктов (NPA).

Будь-який спортсмен знає, як важливо під час тренувань та у періоди відпочинку приймати амінокислоти, які підвищують ефективність засвоєння білку та стежать за енергетичним балансом в організмі. Багато з цих компонентів містяться у продуктах харчування – у молочних комплексах, у рибі, овочах, злакових культурах.

Вигоди Olimp BCAA Xplode

Але лише в BCAA Xplode є амінокислоти з розгалуженим бічним ланцюжком, які важливі не тільки для зростання м'язової тканини, але і для прискорення процесу метаболізму, уповільнення руйнування клітин у період відпочинку, підтримки в тонусі всього організму. Якщо до цих складових додати вітаміни, глутамін, вийде корисний та ефективний комплекс Olimp Labs BCAA Xplode, який допомагатиме кожному спортсмену нарощувати м'язову тканину та забезпечуватиме весь організм потрібним енергетичними запасами.

BCAA Xplode – це комплекс чистих амінокислот або так званих «анаболічних цеглин», які забезпечуватимуть зростання м'язових волокон. Це харчування надходить у кровоносну систему безпосередньо, минаючи печінку і відразу починає приносити користь мускулатурі. А вже там амінокислоти, представлені в комплексі лейцином, ізолейцином та валіном активізують анаболічні процеси, збільшують ефективність синтезу білка та регенерують клітини після тренувань.

Склад в одній порції – 10 г:

Калорійність: 38 ккал

Жири - 0,02 г

- у тому числі насичені жири - 0,02 г

Вуглеводи - 0 г

- у тому числі цукру - 0 г

Протеїн - 5,1 г

Сіль - 0,45 г

Вітамін B6 - 2 мг

Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом BCAA - 6 г:

 L-лейцин - 3 г

 L-валін - 1,5 г

 L-ізолейцин - 1,5 г

L-глютамін - 1 г

Рекомендоване дозування:

Приймати по 1-2 порції на день - перед їжею чи тренуванням та після тренування чи перед сном. Розчинити 1 порцію (10 г порошку = 1 мірна ложка) на 200 мл води.

Вживати відразу після приготування. Не перевищуйте добову дозу, що рекомендується. Біологічно активна добавка не може використовуватися як заміна різноманітного харчування. Рекомендується збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Допустиме утворення осаду не впливає на якість продукту. Не рекомендується вагітним і жінкам, що годують. Зберігати у недоступному для маленьких дітей місці.

Смак
mango
Фасування
500 g
Страна производитель
Польща

Похожие товары на BCAA Xplode (500 g, mango)

BCAA Xplode (500 g, mango)