SEO
Допомогти


BCAA 2:1:1 (400 g, orange)

BCAA 2:1:1 (400 g, orange)
Нет отзывов
Код Товара: PR-000027479
Наличие: В наличии
Производитель: Evolite Nutrition
Цена:765 ₴
Доставка в город (можно изменить на странице оформления заказа)
В отделение Новая Почта
В почтомат
Курьерская доставка
Получение за 1-2 дні Оплата по тарифам службы доставки
Оплата при получении товара, Картой онлайн, Google Pay, Безналичными для юридических и физических лиц, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантия качества
Мы сертифицированы GMP с рейтингом «А» от Ассоциации натуральных продуктов (NPA).

BCAA 2:1:1 від Evolite Nutrition – ваш шлях до ефективних тренувань та швидкого відновлення.

BCAA, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, безперечно, є фундаментальними будівельними блоками для м'язової тканини. BCAA 2:1:1 від Evolite Nutrition – продукт, розроблений спеціально для підтримки та зростання м'язової маси, підвищення витривалості та покращення процесів відновлення.

Основні переваги BCAA 2:1:1 від Evolite Nutrition:

Оптимальне співвідношення амінокислот. BCAA 2:1:1 означає стандартне поєднання лейцину, ізолейцину та валіну в пропорції 2:1:1. Лейцин стимулює білковий синтез, що є критично важливим для зростання та відновлення м'язів.

Підтримка м'язової маси. BCAA - ключові амінокислоти, які ваш організм використовує під час фізичної активності. Вживання BCAA допомагає запобігти руйнуванню м'язової тканини під час інтенсивних тренувань.

Поліпшення витривалості. BCAA можуть бути джерелом додаткової енергії під час тренувань, що допомагає збільшити вашу витривалість і підтримувати більш тривалі тренування.

Швидке відновлення. Амінокислоти BCAA сприяють швидшому відновленню м'язів після тренувань, знижуючи м'язові болі та допомагаючи вам повернутися до тренувань з новим запасом енергії.

Зручне застосування. BCAA 2:1:1 від Evolite Nutrition представлені у формі порошку, що забезпечує їхню легкість змішування з водою або напоями. Зручно та приємно вживати у будь-який час.

Склад в одній порції - 5,7 г:

Лейцин - 2,5 г

Ізолейцин - 1,25 г

Валін - 1,25 г

Інгредієнти:

Лейцин, ізолейцин, валін, ароматизатор, регулятор кислотності (лимонна кислота), натрію цитрат, підсолоджувач (сукралоза), барвники.

Рекомендації щодо застосування:

Розчинити одну порцію продукту (5,7 г) у 200 мл води. Вживати один раз на день.

Смак
orange
Фасування
400 g
Страна производитель
Польща

Похожие товары на BCAA 2:1:1 (400 g, orange)

BCAA 2:1:1 (400 g, orange)