SEO
Допомогти


Arthro Forte Liquid (0,5 l, orange)
Нет отзывов
Код Товара: PR-000001092
Наличие: В наличии
Производитель: BioTech
Цена:1 200 ₴
Доставка в город (можно изменить на странице оформления заказа)
В отделение Новая Почта
В почтомат
Курьерская доставка
Получение за 1-2 дні Оплата по тарифам службы доставки
Оплата при получении товара, Картой онлайн, Google Pay, Безналичными для юридических и физических лиц, Visa, MasterCard, Apple Pay
Гарантия качества
Мы сертифицированы GMP с рейтингом «А» от Ассоциации натуральных продуктов (NPA).

BioTech Arthro Forte Liquid – рідка харчова добавка з МСМ, глюкозаміном, хондроїтином, гіалуроновою кислотою та колагеном.

Найчастіше ми забуваємо про захист своїх суглобів, хоча без них навряд чи могли б рухатися. Вони дуже чутливі: одного неправильного руху достатньо для пошкодження суглобової сумки, що утримує конструкцію разом та заповненою синовіальною рідиною. У такому разі вкриті хрящами кінці кісток труться один об одного, видаючи тріск і завдаючи сильного болю. Звичайно, не тільки травми перевіряють на міцність ваші суглоби, а й зайва вага або інтенсивні фізичні вправи. А з віком усе це лише посилюється.

Зношуйте своє тренувальне взуття, а не свої суглоби

Радість фізичної активності зникає, коли ваші дні починаються зі скрипу. Щоб суглоби працювали як добре налагоджені частини організму, їм потрібні правильні поживні речовини. У поспіху повсякденного життя у вас не завжди є час на збалансовану дієту.

При створенні BioTech Arthro Guard у компанії орієнтувалися переважно на активні інгредієнти, які забезпечують поживними речовинами кістки, сполучні тканини та ті типи тканин, з яких складаються суглоби.

Кістки та сполучні тканини:

Продукт містить кальцій, щоб сприяти підтримці нормальної роботи кісток. Крім того, продукт містить марганець, що сприяє підтримці нормальної роботи кісток та нормальному утворенню сполучних тканин.

Комплексна турбота

Крім мінералів, Arthro Guard містить оптимальне дозування глюкозаміну, хондроїтину, МСМ та колагену. Ці сполуки, які часто використовуються навіть при артритному болю, частково містяться в організмі людини і частково надходять з нашою їжею.

Склад в одній порції – 30 мл:

Гідролізований колаген - 5000 мг

Метилсульфонілметан (МСМ) - 1000 мг

Глюкозамін сульфат – 800 мг

Хондроїтин сульфат - 400 мг

Гіалуронат натрію – 140 мг

Складові:

Очищена вода, інвертний цукровий сироп, гідролізований колаген, метилсульфонілметан, сульфат глюкозаміну (з молюсків), сульфат хондроїтину, емульгатор (полісорбат 80), D,L-токоферилацетат, гіалуронат натрію, консервант (сорбінова кислота), барвники (каротини, бета-апо-8'-каротиналь (З 30)).

Алергени: Містить глюкозамін, отриманий із молюсків.

Рекомендоване використання:

Пийте одну порцію на день (30 мл)! Не перевищуйте рекомендовану добову норму. Переконайтеся, що п'єте більше рідини, коли вживаєте продукт.

Увага:

Біологічно активні добавки не можуть замінити різноманітне, збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Зберігайте продукт у недоступному для дітей місці. Не вживайте продукт, якщо у вас алергія на молюски або будь-які інші молюски.

Смак
orange
Страна производитель
Угорщина
Фасування
0,5 l

Похожие товары на Arthro Forte Liquid (0,5 l, orange)

Arthro Forte Liquid (0,5 l, orange)